Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzieki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
Strona główna
Strona główna szkolenia doradztwo
SZUKAJ SZKOLENIA:   
dodaj do ulubionych
prześlij znajomemu
Agencja Zamówień Publicznych posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych poz. 233/2011r. zobacz
Posiadamy aktualny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP Gdańsk pod nr: 2.22/00124/2017 z dnia 27.06.2017 zgodnie z ustawą z 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucji rynku pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2016., poz. 645 z póŸn zm.) zobacz
Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z zakresu zamówień publicznych?
Podaj swój email:
AKREDYTACJA
Pracownicy nie muszą płacić podatku dochodowego od szkoleń, które sfinansował im w całości pracodawca - wyroki sądów admnistracyjnych więcej

PYTANIA

SłOWNICZEK

Nota Prawna

Agencja Zamówień Publicznych prowadzi serwis internetowy pod adresem zamowienia.com.pl Zawartość serwisu jest własnością Agencji Zamówień Publicznych i chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w serwisie zamowienia.com.pl byly zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Prezentowane tu materialy nie stanowia zródla prawa, nie sa tez opiniami prawnymi.

Portal zamowienia.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych w serwisie.

Użytkownik ponosi wszelkie ryzyko związane z korzystaniem z serwisu i nie przysługują mu jakiekolwiek roszczenia względem Agencji Zamówień Publicznych.

Kopiowanie, zapisywanie i wykorzystywanie danych zawartych w serwisie, w celach zarobkowych czy marketingowych, a następnie ich publiczne udostępnianie jest niedozwolone. Wpis na listę subskrybentów serwisu zamowienia.com.pl oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Agencję Zamówień Publicznych (zgodnie z ustawą z dnia 28 sierpnia 1997r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883) i jednocześnie wyrażenie zgody na otrzymywanie ofert drogą elektroniczną (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz. U. Nr 144, poz. 1204)

Upublicznione w serwisie dane personalne i kontaktowe mogą być wykorzystane jedynie w celu nawiązania współpracy z naszą firmą.

Użytkownik oświadcza, że przyjął do wiadomości i wyraża zgodę na wyżej opisane warunki korzystania z serwisu zamowienia.com.pl.


do góry | o firmie | szkolenia | doradztwo | kontakt
Copyright © 2004-2022 zamowienia.com.pl
All rights reserved. nota prawnaPolityka cookies All rights reserved.
opracowanie i utrzymanie ciachoo[dot]com