Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzieki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
Strona główna
Strona główna szkolenia doradztwo
SZUKAJ SZKOLENIA:   
dodaj do ulubionych
prześlij znajomemu
Agencja Zamówień Publicznych posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych poz. 233/2011r. zobacz
Posiadamy aktualny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP Gdańsk pod nr: 2.22/00124/2017 z dnia 27.06.2017 zgodnie z ustawą z 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucji rynku pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2016., poz. 645 z póŸn zm.) zobacz
Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z zakresu zamówień publicznych?
Podaj swój email:
AKREDYTACJA
Pracownicy nie muszą płacić podatku dochodowego od szkoleń, które sfinansował im w całości pracodawca - wyroki sądów admnistracyjnych więcej

PYTANIA

SłOWNICZEK

Kurs dla zaawansowanych: "Jak uniknąć błędów przy udzielaniu zamówień" - WARSZTATY - 2 dni

nr referencyjny: UB1
opis
 W jednym szkoleniu zebrano najistotniejsze i najczęstsze błędy popełniane przez Zamawiającego w postępowaniu o udzielenie zamówienia. Szkolenie kierowane jest do osób, które znają ustawę PZP, mają jednak problemy z poprawnym stosowaniem niektórych jej przepisów. Program oparty o publikacje i opinie Prezesa UZP, orzeczenia Zespołu Arbitrów i wyroki Sądu Okręgowego. W materiałach szkoleniowych analiza około 40 przypadków błędnych decyzji.
cel
  Uczestnicy zajęć nabędą umiejętność przeprowadzenia zamówienia publicznego od momentu ogłoszenia postępowania do podpisania umowy, usystematyzują swoją wiedzę w zakresie skompletowania dokumentów niezbędnych w danym zamówieniu w zależności od wartości zamówienia i prowadzonego trybu postępowania, także w świetle wymagań organów kontrolnych. Poznają swoje uprawnienia i obowiązki związane z rodzajem i wartością zamówienia. Wszystkie szkolenia zawierają zaktualizowany stan prawny po nowelizacjach.
problematyka
   Decyzje strategiczne Zamawiającego w procedurze o udzielenie zamówienia
 Obowiązki Zamawiającego i uprawnienia wykonawców w świetle zasad ustawowych,
 Praktyka udzielania zamówień w zakresie formy i trybu postępowania,
 Wybór najkorzystniejszej oferty i ponowny wybór,
 Konsekwencje zapisów w specyfikacji na podstawie orzecznictwa Zespołu Arbitrów
 Najistotniejsze i najczęstsze przypadki naruszenia przepisów ustawy w ocenie Prezesa UZP
metoda
  Szkolenia prowadzone są metodą interakcyjną, metodą aktywnego uczestnictwa słuchaczy w zajęciach. Wykłady przeplatane są ćwiczeniami, przy czym te ostatnie zajmują ponad 50 % czasu. Ćwiczący podzieleni są na grupy, na bazie ćwiczeń rozwiązują konkretne problemy, wypracowują wspólne stanowisko w zespole, które następnie prezentowane jest na forum publicznym przez tzw. lidera grupy, po czym następuje podsumowanie rozwiązań grupowych przez trenera.
wykładowca
 mgr inż. HANNA HAS (Hanna Furman) - Trener kursów I i II stopnia, oraz Trener z zakresu umów o roboty budowlane - co potwierdzają wpisy na Listy Trenerów Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych, mający za sobą 19-letnią praktykę szkoleniową (ponad 16000 osób przeszkolonych w Polsce na ponad 1000 szkoleniach) i doświadczenie w osobistym prowadzeniu przetargów. Praktyk, znawca przedmiotu, autor programów szkoleniowych, doskonały dydaktyk, jeden z najlepszych trenerów w Polsce według oceny uczestników szkoleń. Arbiter z Listy Prezesa UZP w latach 2004-2007 (udział w 62 rozprawach).

 Zapytaj o to szkolenie


Żeby zobaczyć jakie szkolenia zaplanowaliśmy w najbliższym czasie kliknij tutaj
Jeśli chcesz abyśmy przeprowadzili to szkolenie w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminiekliknij tutaj
kliknij tutaj aby wrócić do listy wszystkich szkoleń

do góry | o firmie | szkolenia | doradztwo | kontakt
Copyright © 2004-2022 zamowienia.com.pl
All rights reserved. nota prawnaPolityka cookies All rights reserved.
opracowanie i utrzymanie ciachoo[dot]com